דשא מלאכותי הוא כלי נשק חדש לחסימת חום הקיץ החם

- Jan 16, 2020-

כאשר הקיץ הוא החם ביותר, הזנב ביולי והמינוס הקדמי באוגוסט הם כולם ימים חמים. כל אזורי הארץ נכנסו למצב ברביקיו. בחוץ הם יותר כמו תנור ענק. הטמפרטורה הגבוהה ביותר באזורים מסוימים הגיעה ל 40 מעלות, והטמפרטורה הממוצעת היא גם יותר מ 36, כיצד להימנע מהקור הפכה בעדיפות עליונה עבור אנשים רבים. השמש החמה המיוחדת בצהריים הופכת את התושבים המתגוררים בקומה העליונה לאי נוחים במיוחד. הפנים מחניק, חם ולא מאוורר. ניתן לקרר אותו רק על ידי מיזוג אוויר. שמור, אם אתה משתמש במזגן 24 שעות ביממה, חשבון החשמל יהפוך לנטל כלכלי שוב. אז איך נוכל להשיג חשבונות חשמל וגם לצרוך חשבונות חשמל? כלומר לבודד את הגג!


אז ישנם כמה סוגים של בידוד חום שאנו משתמשים בו בדרך כלל. או להוסיף שכבה חלולה לרצפה או להחיל שכבה של חומר בידוד לראש הבניין, אך שיטת הבידוד עליה אנו ממליצים לכולם כיום אינה שיטת הבידוד המסורתית. זה לסלול את הדשא המלאכותי בחלקו העליון של הבניין. הדשא המלאכותי עמיד במים, עמיד בחום ועמיד בפני קור, אנטי אייג'ינג, ניקוז מהיר, וההתקנה מאוד פשוטה. אפקט הבידוד התרמי עולה בהרבה על הציפיות. זה גם גינון וגם בידוד תרמי, והורג שתי ציפורים באבן אחת.


מדוע לא לבחור בשיטות בידוד מסורתיות? השיטה הראשונה היא להוסיף שכבה חלולה לרצפה. לשיטת בידוד חום מסוג זה יש חסרון. זה דורש שחזור בסיסי על הגג וקל למים להצטבר על הגג, ומגדלים כמה חיידקים ויתושים. בפרט, משפחות עם ילדים ננשכות בקלות על ידי חרקים המעופפים פנימה, וגורמות לאלרגיות מסוימות ומצבים מזיקים אחרים. השנייה היא למלא את הגג באדמה ולשתול כמה פרחים וצמחים, ולבנות על הגג מיכל כמו מיכל אגירת מים כדי להשיג את אפקט הקירור. שיטה זו היא למעשה שיטה נפוצה יותר. משפחות רבות משתמשות בשיטה זו, אולם בשיטת בידוד זו יש לקחת בחשבון חלחול מים ונושאת עומס של הבית, מכיוון שאדמה זו אינה דשא מלאכותי ומשקלה הרבה יותר מאשר דשא מלאכותי. דשא מלאכותי הוא רק 3 קילוגרם למ"ר, אבל הוא גבוה יותר ב -500 פיקסלים. מטר מרובע של אדמה שוקל כמאה קילוגרמים, מה שעושה את ההבדל הגדול. השני הוא בעיית חלחול המים, בעיקר כמה בתים ישנים. יש להתייחס ברצינות לבעיה זו של חלחול מים. השריית מים לטווח הארוך עלולה לגרום בקלות לחלחול מים בבית. הקירות בתוך הבית יהפכו אט אט לשחורים. חלחול מים תכוף גם יגרום לנפילת הקיר, להשפיע על דימוי הבית וגם צריך לשפץ.