אני אראה לך על מגרש הפוטבול והדשא

- Nov 28, 2020-

חתיכת שטח איכותי באמת יכולה לשפר את הכישורים והטקטיקות של השחקנים על המגרש, אבל אתה יודע איזה סוג של שטח הוא שטח איכותי?

מיני שטחים

כיום, בני אדם לא מצאו דשא שיכול לענות על הצרכים של כל הקורסים ותוכל להיות נטוע במיוחד על המגרש. מיני הדשא במגרש הכדורגל באזורים שונים שונים. הדשא שנשתל בעונות שונות באותו מגרש כדורגל הוא שונה, ואפילו הדשא שנשתל באותו מגרש כדורגל בו זמנית הוא גם שונה.

על מנת לענות על הצרכים של כדורגל, שהוא סוג של ספורט עימות בעוצמה גבוהה ואכזרי, המגרש של מגרש הכדורגל חייב לעמוד בתנאים הבאים:

(1) על מנת להפחית את ההסתברות לפציעה של ספורטאים ככל האפשר, הדשא חייב להיות רך;

(2) כדי לא להשפיע על קצב הריבאונד של הכדור, הגמישות של הדשא היא גם טובה, אחרת השחקנים יהיו נסערים;

(3) הדבר החשוב ביותר הוא שההתנגדות לרמוס של דשא במגרש הכדורגל צריכה להיות חזקה מאוד, צריכה להיות רוח אופטימיות מהפכנית של "שחקנים מתעללים בי אלף פעמים, אני מתייחס אליו רק כאל האהבה הראשונה"; יש גם יכולת התאוששות חזקה, כגון עמידות בצורת, קור, חרקים, מחלות וכן הלאה.

כיום, רוב האצטדיונים המקצועיים בסין נטועים בדשא דשא, המחולקים לדשא של העונה הקרה ולדשא חם בעונה על פי מיקום גיאוגרפי ועונה.

דשא בעונה הקרה, כגון פוה פרטנסיס, Lolium perenne, Festuca arundinacea וכן הלאה, משמשים בדרך כלל בצפון סין.

Festuca arundinacea הוא נפוץ מאוד במהלך המדינה שלנו, במיוחד כמובן עם עלות תפעול נמוכה. זהו הבצורת ביותר ורומס מינים דשא עמידים בדשא העונה הקרה. הוא מסתגל למגוון רחב של סוגי קרקע, עמיד בפני עוני ודק, רגיש לדשן, ויש לו עמידות טובה במלח ואלקלי. זוהי הבחירה הראשונה עבור הקורס עם רמת ניהול נמוכה ואיכות קרקע ירודה.

ריגראס רב שנתי (Lolium perenne L.) הוא עשב חשוב לעונה הקרה של עשב שיפון gramineous. יש לו את היתרונות של מערכת שורשים מפותחת, יכולת כופתה חזקה וכן הלאה. הוא משמש באופן נרחב כדשא דשא. בנוסף, עשב שיפון רב שנתי הוא עשב גוש דליל רב שנתי עם שורשים סיביים צפופים וצפיפות טובה. עם זאת, יש לו התנגדות קרה עניה והוא נחשב turfgrass העונה הקרה הרגישה ביותר ללחץ טמפרטורה נמוכה. הוא מתאים לאזורים קרירים ולחים ללא קור חמור בחורף ובחום בקיץ, ומסתגל למגוון רחב של סוגי קרקע. בהשוואה fescue גבוה, ryegrass רב שנתי הוא הרבה יותר עדין, אבל זה לרמוס עמיד וגדל מהר. הדבר החשוב ביותר הוא כי הדשא הוא רך ורך מספיק כדי לגרום לך לרצות ליפול או ליפול.

בדרום, עשבי דשא בעונה החמה, כגון ברמודהגראס וזויסיה ג'פוניקה, משמשים בדרך כלל בדרום. הראשון ידוע כ"מיני העשב הדומיננטיים" של עשב דשא בעונה החמה. הוא נמצא בשימוש נרחב במגרשי גולף שונים, גולף ירוק ופארקים בדרום, עם מרקם עדין, צבע ירוק כהה והתנגדות לרמוס.

Zoysia, אשר שייך caudatum תת המשפחה Gramineae, מופץ באופן נרחב באזורי החוף של אסיה, אפריקה ואוסטרליה, והוא מאוד "עמיד בפני פעילות גופנית". הוא עמיד בפני בצורת, עמיד בפני שחיקה ועמיד בפני רומסים. יש לו גמישות טובה, אבל יש לו גם עלים קשים עם תקופה ירוקה קצרה.

האם זרעי דשא טובים משמעותם שטח טוב? לא, לא, לא, מגרש כדורגל טבעי באיכות גבוהה חייב גם לעמוד בדרישות של אדמה, מדרון שדה, צפיפות גבעול ועלים, וכו '.