המבוא הספציפי של התעמלות כדורגל

- Feb 14, 2020-

Poa pratensis הוא צמח עשבוני רב שנתי של פואה ב Gramineae, השייך לעשבי עונה קרה. זהו עשב רב שנתי עם קני שורש דלילים, המחבר קני שורש דלילים רבים יחד ליצירת מבנה רשת צפוף. לדשא מרקם בינוני, צפיפות גבוהה, יכולת התפשטות חזקה, התחדשות מעולה, יכולת הסתגלות חזקה ועמידות גבוהה בפני קור. לכן הדשא נמצא בשימוש נרחב בצפון-מערב צפון-סין וצפון-מזרח סין ובאזורים קרירים ולחים אחרים ואזורי אקלים מעבר.

פואה פרטנסיס

פואה פרטנסיס

ריגר רב שנתי הוא עשב חשוב בעונה הקרה של ריגראס בגרמניאה. יש לו את היתרונות של מערכת שורשים מפותחת, יכולת אימון חזקה, מהירות יצירת דשא במהירות, התנגדות לרמיס וכן הלאה. הוא נמצא בשימוש נרחב כדשא מדשאה. בנוסף, גראס רב שנתי הוא סוג של עשב גוש דליל רב שנתי עם שורשים סיביים צפופים, מרקם רך וצפיפות טובה. אבל ההתנגדות הקרה שלו ירודה, היא נחשבת לעששת העונה הקרה הרגישה ביותר ללחץ בטמפרטורה נמוכה. הוא מתאים לאזורים קרירים ולחים ללא קור עז בחורף ובקיץ, ומתאים למגוון רחב של סוגי אדמה.

ריגרס

ריגרס

חילוץ גבוה הוא עשב חילוץ רב שנתי ב Gramineae, שהוא אחד העשבים העיקריים בעונה הקרה הנמצאים בשימוש נרחב בבית ומחוצה לה. בגלל מערכת השורשים המפותחת שלה, יכולת קיבוע אדמה חזקה, יכולת הסתגלות רחבה, עמידות טובה, עמידות בפני מחלות, עמידות בפני בצורת, עמידות בחום, סובלנות לצל, קל לעצב דשא ומאפיינים אחרים, נמצא חילוץ גבוה בשימוש נרחב בכל מיני סוגים של מגרשי ספורט, חוות דשא, חצרות, שטחים ירוקים בפארק, שטחים ירוקים במדרון וירקה אנכית, ואפילו באזורים המועדים לשחיקת אדמה ובנייה אחרת של דשא. חילוץ גבוה הוא סוג של דשא דליל רב שנתי עם מערכת שורשים מפותחת וצפופה. לצמח קנה שורש קצר או ללא קני שורש, והגזע בדרך כלל זקוף. זהו גם העשב העמיד ביותר לבצורת ועמיד לרמוס בעשב הדשא בעונה הקרה. בנוסף, הוא מסתגל למגוון רחב של סוגי אדמה, עמיד בפני עוני ודק, הוא רגיש לתגובת הדשנים, ובעל עמידות טובה בפני מלח ואלקלי. זהו דשא מדשאה של מגרש כדורגל טוב, והוא גם הבחירה הראשונה עבור המגרש עם רמת ניהול נמוכה ואיכות אדמה ירודה.

חילוץ גבוה

חילוץ גבוה

Bermudagrass הוא סוג של עשב עשבוני רב שנתי עם עיטור מפותח וקני שורש מפותחים. יש לו מרקם עדין, צבע ירוק עבה, מהירות ויוצרים דשא מהיר והתנגדות לרמיס. הוא נמצא בשימוש נרחב בדשא ספורטיבי, ירוק גולף, אתר פעילות מנוחה, פארק, ירק בחצר וכו '. זה ידוע כ"דשא האדון "של עשב עונה חם. לדשא שורשים סיבים קשים וקשים, והסטולון יכול להגיע עד 2 מטר על הקרקע. זהו גם אחד ממיני הדשא הנפוצים ביותר לבניית מגרשי כדורגל בעונה החמה.

ברמדראס

ברמדראס

Zoysia היא תת-משפחתית של Polygonum Gramineae, המופצת באופן נרחב באזורי החוף של אסיה, אפריקה ואוסטרליה. זהו אחד העשבים החשובים בעונה החמה. הוא נמצא בשימוש נרחב במדשאה, בשיקום אקולוגי, בשימור קרקע ומים וכן הלאה. אך בגלל העלים הקשים והתקופה הירוקה הקצרה, הוא משפיע גם על השימוש בו.