מהם היתרונות של סיווג שטח העשב הכדורגל

- Feb 14, 2020-

זה מחולק לעשבים בעונה הקרה ועשב עונה חם. משתמשים בדשא שונה בעונות שונות ובמקומות שונים.

חרסינה

בצפון סין משמשים בדרך כלל עשב בעונה הקרה לבניית אצטדיונים, כמו Poa pratensis L

דשא כדורגל

דשא כדורגל (2 חלקים)

ריגר רב שנתי (Lolium perenne L.), Festuca arundinacea L. וכו '. ביניהם, Festuca Arundinacea נפוץ מאוד באצטדיונים סיניים, במיוחד באלה עם עלויות תפעול נמוכות. זהו מין העשב העמיד ביותר בפני בצורת ורומס בעשב הדשא בעונה הקרה. יש לו מגוון רחב של סוגי אדמה, סובלנות לקויה, רגישות לתגובת הדשנים ועמידות טובה בפני מלח ואלקלי. זהו סוג הדשא הנבחר הראשון עבור השדה עם רמת ניהול נמוכה ואיכות אדמה ירודה. לעומת זאת, גראס רב שנתי עדין ורגיש לטמפרטורה נמוכה בהרבה, אך הוא יכול לעמוד לרמוס ולצמוח מהר. המפתח הוא המרקם הרך של הדשא שגדל.

בדרום סין נהוג להשתמש בעשבוני עונות חמות לבניית אצטדיונים, כגון סינודון דקטילון (L.) pers., Zoysia japonica Steud. הראשון ידוע כ"מין הדשא הדומיננטי "של דשא הדשא בעונה החמה, הנמצא בשימוש נרחב בקורסים שונים, ירקות גולף ופארקים בדרום, עם מרקם עדין, צבע ירוק חזק ועמידות לרמיס. באשר לזויסיה, היא מאוד "עמידה בפעילות גופנית", עמידה בבצורת, עמידה בפני שחיקה ועמידה לרמוס, עם גמישות טובה. עם זאת, ישנם גם עלים קשים עם תקופה ירוקה קצרה.

אירופה ואמריקה

למעשה, דשא הדשא המשמש באירופה, דרום אמריקה ושאר "מדינות מפותחות בכדורגל" זהה לזה ששימש בסין מבחינת המינים. בשנת 2014 גביע העולם בברזיל אינו יוצא מן הכלל. באשר לשאלה מדוע הדשא של ליגות זרות דומה לרוב לשטיח, בעוד שחלק מבתי המשפט המקומיים הם כמו שדות ירקות, זו בעיית התחזוקה, או הסיבה שלא ניתן לבחור את הדשא הנכון. [1]

עורך דשא מלאכותי

מאפיין

1. סימולציה גבוהה, סיבי דשא רכים, מעט נזק לעור;

2. התנגדות ללבוש חזקה, חיי שירות ארוכים;

מקרה פרויקט מצוין של דשא כדורגל IQI

מקרי פרויקט מעולים של דשא כדורגל IQI (5)

3. הוא עמיד באולטרה-סגול, עמיד בפני קורוזיה, עמיד בפני טחב, ידידותי לסביבה, ללא זיהום וקל צבעי;

4. המהירות וכושר העמידות של הכדורגל זהים כמעט לזה של הדשא הטבעי;

5. חדירות אוויר טובה וביצועי ניקוז;

6. מתיחה מצוינת, כך שספורטאים יכולים לקבוע במדויק את כיוון תנועת הכדור;

7. מעט תפרים וללא עקבות.

מפרטים

מרווח קו: 3/4, 1/2, 3/8 אינץ '

גובה הדשא: רשת 40, 50, 55, 64 מ"מ (+ - 2 מ"מ)

רוחב הגלילה: 4.00 מ '(+ - 2 מ"מ)

חומר: סיבי דשא מפוליאתילן בעלי עמידות גבוהה

דבק: לטקס בוטדיאן סטירן

דשא מלאכותי מגרש כדורגל רגיל בינלאומי

דשא מלאכותי מגרש כדורגל רגיל בינלאומי

יתרון

1. ביצועים מצוינים לדשא מלאכותי יש גמישות מצוינת ותחושת דשא אמיתית, ויש לו תחושה של דשא טבעי כאשר משתמשים בו על מדשאה מלאכותית. בפרט, הסבירות לעוצמת הספורט של דשא מלאכותי אינה דומה לזו של הדשא הטבעי. ניתן להשתמש במוצר כל היום ללא דהייה, עיוות, עמידות וחידוש.

2. כדי להבטיח את בריאות הספורט, דשא מלאכותי עשוי מחומרים פולימריים שאינם רעילים, חיידקים, תבניות ווירוסים אינם יכולים להיות טפיליים. אנשים

דשא כדורגל

דשא כדורגל (3 חלקים)

הנחת דשא מבודדת את המגע הישיר בין גוף האדם למשטח האדמה, ומונעת מהאדמה לזהם את גוף האדם. המראה של דשא מלאכותי הוא חלק ורך, וספורטאים יכולים להרגיש את הבטיחות והנוחות של שטחי דשא טבעיים.

3. מתאים למגוון של חדירות דשא מלאכותי בסיס, קל להניח על הבטון או הבטון באספלט, דרישות הבסיס אינן גבוהות, לא מפחדים מפיצוח.

4. תחזוקה יומית של דשא מלאכותי פשוט אינה זקוקה לביצוע עבודות תחזוקה רבות כמו שתילה מחדש, גיזום, השקיה, דישון, עשבים שוטים, הדברה וכו ', היא זקוקה רק לשטיפת מים בכדי להסיר לכלוך, שיכול לחסוך הרבה מים ותחזוקה. עולה מדי שנה, והתחזוקה היומית היא פשוטה.

היקף היישום

הוא נמצא בשימוש נרחב בבניית מועדוני כדורגל, אצטדיונים, מכללות ואוניברסיטאות, מגרשי כדורגל מקצועיים בבתי ספר יסודיים ותיכוניים, כמו גם בתחומי התחרות וההדרכה של קבוצות כדורגל מקצועיות.