איזו תרומה העניקה דשא מלאכותי לאנושות?

- Jul 22, 2020-

1. איפרו את סביבת המגורים של&# 39


במקומות רבים בעיר לא מתאים ליצור מדשאות טבעיות, ולכן מראה כביש הבטון חשוף והסביבה שמסביב מאוד מונוטונית. בשלב זה תוכלו לבחור להשתמש במדשאות מלאכותיות ליצירת סצנת טבע מדומה. מבט לעבר הוא הדשא המלאכותי הירוק, ההופך את סביבת המחיה של&# 39 למעוטרת מאוד, והופך את סביבת המחיה של&# 39 למלאה בירוק, כאילו היא מלאת חיוניות.


2. ניצול מופחת של הטבע


לעתים קרובות אנשים יכולים לראות דשא מלאכותי, ואחרי שהם רואים את הדשא האמיתי, הם לא יתלהבו במיוחד, במיוחד אלה שאוהבים לנקות, מרגישים שדרכה על הקרקע היא כל בוץ, ועולים על הדשא המלאכותי, הדשא רך ו מִשׁיִי. חלקלק, נותן לאנשים תחושה נוחה. כשיש דשא מלאכותי, כולם מוכנים יותר ללכת על הדשא המלאכותי, כדי להגן טוב יותר על הדשא הטבעי, להגן על החיים הירוקים סביבם ולתת לדשא לצמוח טוב יותר.

9759f120ce1e10ac760d79a9185eaf6

3. בטוח יותר בהשוואה


דשא מלאכותי עשוי מסיבים סינטטיים באמצעות חומרים כימיים נבחרים. יש לו גמישות וחיכוך טובים. אנשים דורכים עליו ועוברים בצורה בטוחה וחלקה יותר. גם אם הם נופלים, האלסטיות הטובה יכולה להפחית את מידת הפציעה. במיוחד ספורטאים הנופלים לאחר עימות פיזי ממלאים תפקיד מגן טוב מאוד.


4. שמרו על הסביבה והבריאות


במזג אוויר סוער, אם יש דרכי מלט או אדמה רגילה, בהכרח אבק יעוף בשמיים, מה שישפיע ברצינות על איכות האוויר ועל ההיגיינה העירונית, בעוד שדשא מלאכותי שונה מאוד. אבק יוסתר בדשא מלאכותי ובדשא. מעל, אפילו טייפון חזק לא יהפוך את איכות האוויר והתברואה העירונית לרעה, והיא יכולה להגן על הסביבה והתברואה.


5. חסוך בעלויות ניקיון


כידוע לכולנו, הכבישים בעיר מנוקים מדי יום, ובמידה ומקומות מסוימים מרוצפים בדשא מלאכותי ניתן לחסוך יחסית בעלויות ניקיון. אין צורך להזמין מספר רב של מנקים, ואין צורך במנקים לנקות את כבישי הבטון בעמל רב. המנקה זקוק לשטיפה פשוטה של ​​אקדח מים בבוקר או בערב, דבר שיכול לחסוך מאוד את עלויות העבודה.