מהי מלאכת הדשא המלאכותית של מגרש הכדורגל

- Jul 03, 2020-

(1) לפני הכניסה לאתר הבנייה, כדי לבדוק את השטוחות, המדרון והמראה של פני השטח של הקרן, יש צורך לשים קדימה צעדי גזירה ודרישות.


(2) תשלום (מדידה), למצוא את נקודת המרכז של המקום ואת מרכז של שני עיגולים למחצה, ולמקם את קו ציור הסרגל על פי שלוש נקודות מיקום אלה, לקבוע את הצומת של קו המרכז ואת הקו הצדדי של המקום, ולאחר מכן לקבוע את פינות המקום על ידי המשפט פיתגורס המיקום המדויק של הנקודה והקו ולאחר מכן לקבוע את המיקום של כל נקודת פונקציה וקו, והופ אותו עם קו דיו או קו צבע.


(3) הזז את השטח לתוך השדה ולהפיץ אותו בכיוון האופקי ולאחר מכן לדחוף אותו מקצה אחד של הצד האנכי לקצה השני. בעת התפשטות, נסו להפוך את קו הסופר הלבן ארוג על הדשא במיקום הקו הפונקציונלי כדי להפחית את מספר הקיצוצים .


(4) חותכים את חוט הדשא הלבן השזור בקצה החיצוני של הדשא ולא ניתן למקם אותו על מיקום קו הפונקציה, ולהניח בצד לשימוש. אם הקו הלבן ארוג בנפרד, יש לחתוך אותו באופן ידני לרוחב קו הפונקציה המתאים של הקווים הלבנים של המקום.

1

(5) מניחים את הדשא הירוק ב-1 ס"מ בכל תפר, חותכים אותו ממרכז הברכיים עם סכין דשא כדי להפוך את הדשא משני הצדדים לדחוס ככל האפשר, ולאחר מכן חותכים בסכין נייר.


(6) להפוך את החלק התחתון של הדשא בתפר כלפי מעלה, ואת הרוחב של כל צד של הדשא הוא כ 50 ס"מ, לאחר מכן להפיץ את חגורת חיבור 25 ס"מ רחב לאורך מרכז התפר דשא, ולהחיל את הדבק המיוחד על הדשא. בתחתית התפר ועל החגורה המחברת, התפר של הדשא מודבק במברשת, ורוחב הדבק הוא 6 ס"מ. החגורה המחברת מגרדת באופן שווה על החגורה המחברת עם מגב. על מנת להשיג את אפקט המליטה הטוב ביותר, פתרון הדבק צריך להיות נסער באופן מלא או תוף האריזה צריך להיות הפוך מספר פעמים לפני השימוש כדי להפוך את פתרון הדבק מעורב באופן שווה. למרוח את הדבק באותו כיוון בעת צביעה, אשר מסייע לגרש את האוויר ולשפר את אחידות הדבק, ולשפר את ההדבקה. ייבוש: לאחר החלת הדבק, הדבק יתאדה באופן טבעי. לאחר החלת הדבק, יש לאפשר לו להתייבש לפרק זמן מה. לאחר הממס מתאדה, שכבת הדבק עלולה להיות דביקה או שלפוחיות, אשר עשוי להשפיע על איכות מליטה. זמן הייבש לא צריך להיות ארוך מדי כדי למנוע את שכבת הדבק לאבד את צמיגותה וdegumming. ניתן לדבוק בשכבת הדבק כאשר היא בצורת סרט יבש (כ-5-25 דקות)/25°C. הדבקה: בעת מליטה, יש ליישר את הדשא משני הצדדים ולקשר אותו לחגורה המחברת בו זמנית, ויש ללחוץ וללחוץ עליו כדי להפוך את החלק המליטה לחיבור הדוק, ולא לזוז קדימה ואחורה, כדי לא להשפיע על אפקט המליטה. אם השטח או החיבור רטובים, הוא צריך להיות מיובש על ידי חצי מלאך.