מדוע עלינו להוסיף חלקיקי מילוי ידידותיים לסביבה לדשא המלאכותי של מגרשי הכדורגל?

- Jan 15, 2020-

ראשית, תכונות פיזיות טובות

מילוי החלקיקים הוא מרכיב מרכזי במערכת הדשא המלאכותי, מכיוון שהוא הופך את יצירת תכונות המערכת לבלתי נמנעת. מילוי שכבת בידוד החלקיקים יוצר למעשה ספיגת גל מדויקת, חוסן הכדור, והחלקת הכדור וההאטה שלו. יחד עם זאת, זה לא מספיק לתחזק את הדשא כדי לחזור לחלוטין לכיוונו המקורי ולעזור לדשא לשמור על עמידה, יפה ועקבית. היעדר שכבת בידוד תרמי גרגירית עוזרת לשחקנים על המגרש למצוא נקודות תמיכה ומיקוד מדויקים. , הגדל את המתח ואת הנזק לתאונות דרכים.


שנית, ניתן למחזר הגנה על הסביבה, רעילה וללא ריח

1. הרעיון של שמירה על איכות הסביבה, מחזור ופיתוח בר-קיימא. חלקיקי מילוי אלסטיים ידידותיים לסביבה ג'וננג TPE עומדים בתקני הגנת הסביבה של האיחוד האירופי;

2. אין ריח, גם אם הוא נחשף לשמש, הוא ישחרר גז רעיל או ריח מרגיז;

3. יפיק חומרים מזיקים לגוף, כגון שחור פחמן, PAHS, הלוגן וכו ';

4. קל להקשיח חלקיקי צמיגי פסולת שחורה תחת השמש, מה שהופך את הבועט לחוש אי נוחות;


שלישית, יפה

1. מנקודת מבט אסתטית מונחת שכבה של חלקיקי צמיגי פסולת שחורה על הדשא הירוק, כך שהאצטדיון כולו יהיה ירוק כהה, מה שמקנה לאנשים תחושה של תחושת גוון מונוטונית ומאבדים את הפיתוי באצטדיון הכדורגל עצמו. מילוי הגרגירים בשמירה על הסביבה ואלסטיות ישאיר את צבע הדשא בהיר ותוסס. לעמוד בסטנדרטים אסתטיים.


2. שחור יעלה את טמפרטורת פני השטח תחת חשיפת השמש, מה שיגרום לאינדקס הסיכון להידרוליזה של השחקן לרדת.


רביעית, הכמות קטנה


בדרך כלל, כמות חלקיקי הצמיגים לפסולת שחורה היא 5-8kg /, וחלקיקי הצבעים הם 5-8kg /. החלקיקים האלסטיים TPE חסכוני האנרגיה הם 4-5 kg ​​/. והחוסן נמוך משניהם.


מדוע עלינו להוסיף חלקיקי מילוי ידידותיים לסביבה לדשא המלאכותי של מגרשי הכדורגל? זה להגדיל את האלסטיות. הנחת דשא מלאכותי ישירות תפחית את ההשפעה של השימוש במגרש, וחלקיקי מילוי הדשא המלאכותי יכולים להפוך את מגרש הכדורגל ליפה יותר.