דשא ספורט סינתטי מקשיות בינונית

דשא ספורט מלאכותי זה מיועד לטניס. 15 מ"מ סיבים מרושתים מעניקים לו ביצועי תמיכה מצוינים, לא משנה לספורטאים או לכדורי טניס. הצפיפות של 71400 טורפים / מ"ר היא הרבה מעבר לשטיח הדשא המלאכותי המשותף. לכן, יש לו ביצועים טובים יותר, חיים ארוכים יותר וכמובן, חווית שימוש מספקת.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

טניס דשאהוא ספורט עתיק וברוך קבלת פנים על ידי קבוצה גדולה של אנשים שאוהבים את הספורט המגרה הזה.
אבלטניס דשאהוא מאודקָשֶׁהלמגרשי המשחק שלו. המתאיםדֶשֶׁאלא יכול להסתגל לתנאי האקלים של אזורים אחרים. זה מוביל אדִילֶמָהשאם אתה רוצה לשחק טניס דשא עם חווית שימוש נהדרת, ייתכן שתצטרך לקנות כרטיס למקום בו הדשא נמצא. או לשלם חשבון יקר בכדי להשתיל ולתחזק אותםדשא עדין טבעי. בכל דרך שתבחר, זה יהיהבזבוזשלך כמות גדולה שלכֶּסֶףויתרה מכך, בעל ערךזְמַן.
למרבה המזל, עכשיו אנחנודשא מלאכותי JSהכןדשא סינטטילכל מי שמתעניין בטניס דשא.לשכוחלדשא הטבעי העדין ההוא, למלאכותי ישטווח רחב יותרשל תחולה ואהרבה יותר נמוךעֲלוּת. זה אומר שכל עוד יש לך מגרש רחב מספיק, אתה יכול לשחק משחק טניס במדשאהבכל עתעם מחיר נמוך. ואחרי זה, אתה לא צריך' לא לבזבז זמן נוסף כדי לתחזק אותם, זאת אומרת, דשא מלאכותי יעשה זאתלעולם לא לקמולכמו הטבעי. כשאתה עומד באקלים נורא, שדה הדשא הטבעי לא יכול למלא את הדרישות שלך. נהפוך הוא, גם אחרי גשם זלעפות, אתה עדיין רשאי לשחק עלדשא מלאכותידֶשֶׁא. הודות לעיצוב הניקוז שלה, כל אלהלְהִתְגַשֵׁם.


מידע ספציפי


חוֹמֶרפ
גובה הערימה (מ"מ)15 מ"מ
תפרים (s / cm)34s / cm
מד (אינץ ')3/16
צפיפות (דשא / מ"ר)71400 טורפים / מ"ר
צֶבַעירוק
גיבויPP לטקס SBR + נטו +
טיפול UVכן
חסין אשכן
אורך חיים, משך חיים8-10 שנים


*הודעה

אם יש לך ספקות או דרישות ספציפיות, אנאלשלוח פניותלנו. אנו שמחים לענות על הבלבולים שלך ולהציע את ההתאמות האישיות שלך.לחץ כאן כדי ללמוד עודדומה מוצרים


Hot Tags: קשיות בינונית טניס ספורט סינתטי, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, סיטונאי, מחיר, עלות

חקירה

אולי גם תרצה